Najgupsze tłumaczenia

Najgupsze tłumaczenia

Postprzez Ania » Śr gru 02, 2015 12:20

Jakie słyszałyście najgłupsze tłumaczenia swoich partnerów, które miały na celu tłumaczenie się, że zdrada to "nasz wymysł"... Mój były np tłumaczył się częstymi awariami samochodu i koniecznością naprawiania go... Rozumiem raz, drugi, trzeci, ale średnio dwa razy w tygodniu? Po ili takich awariach byście sami naprawili porządnie samochód, albo oddali go do serwisu, by ten się tym zajął? Miał pecha - znajoma go widziała, jak na parkingu na stacji, wychodziła od niego z samochodu blondynka, gdy one rzekomo go naprawiał...
Ania
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr gru 02, 2015 11:32

Postprzez » Śr gru 02, 2015 12:20

 

Re: Najgupsze tłumaczenia

Postprzez karol » So mar 26, 2016 15:11

Pewnie, a szanowne Panie zawsze bez winy i zawsze aniołki... moja ex, początkowo twierdziła,że nie sprawdzam się w łóżku,wybaczyłem, brałem nawet IQman i faktycznie sam odczuwałem,że i erekcja silniejsza i znacznie więcej mogę... i co? Uważacie że była zadowolona? Nie... znów zdradziła... tym razem tłumaczenie bylo, że owszem w łózku mogę więcej,ale to "sztuczny"sposób... Nie wiem tak jakbym przymocował sobie wibrator czy coś... Tym razem już nie wybaczyłem, już nie jesteśmy razemł
karol
 

Re: Najgupsze tłumaczenia

Postprzez Marcin » Cz lip 28, 2016 13:50

Dawno temu i jeszcze nie żona ale narzeczona... przez przypadek przespała się z moim kolegą nie wiedząc o tym... jego jakiś czas nie było... ona poszła na babski wieczór (tak mi powiedziała) Wpadła... bo ten zawsze lubił się chwalić swoimi podbojami... wiec jak się spotkaliśmy... to pokazał mi jej zdjęcia...zdębiałem... Jak się okazało, to nie był pierwszy taki jej numer (mój błąd zaufanie bezgraniczne)... A co do tłumaczenia... stwierdziła... byłem dobrym,zapewniającym bezpieczeństwo kandydatem na męża, ale nie koniecznie na ojca jej dzieci... Dobrze że stało sie tak przed ślubem i że nie była w ciąży...
Marcin
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz lip 28, 2016 13:30

Re: Najgupsze tłumaczenia

Postprzez Pani Reklama » N wrz 18, 2016 14:22

Pani Reklama
 
Posty: 32
Dołączył(a): Śr gru 02, 2015 11:44

Postprzez » N wrz 18, 2016 14:22

 


Powrót do Zdrada z punktu widzenia ofiary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron