Poprawa wyglądu

Poprawa wyglądu

Postprzez Karmazynowy Pirat » Pn paź 03, 2016 19:53

Zona, ok, już ex-, wybrała młodszego. Nie ukrywam, że początkowo ciężko było mi się z tym pogodzić, ale żyje się dalej. Postanowiłem zadbać o siebie. Zapisałame się na siłownię. Byłem już nawet 3 razy. I teraz ta, bo jestem w tych sprawach zielony. Jeden z nowo poznanych kolegów pochwalił mi się że bierze środek na poprawę masy mięśniowej o nazwie Largomass. Nie wiem, warto coś takiego stosować?
Karmazynowy Pirat
 

Postprzez » Pn paź 03, 2016 19:53

 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Wojtek » N gru 04, 2016 16:54

Warto o ile intensywnie ćwiczysz... jak nie to nie ma sensu
Wojtek
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Bartuś » Pn mar 20, 2017 22:26

Moja żona stosowała Slimunox ale nikt jej do tego nie zmuszał, sama źle śię czuła z taką wagą i postanowiła ją zmienić I tu jest moim zdaniem cała podstawa problemu. Kobiety jeżeli chodzi o odchudzzanie, to powinny same decydować
Bartuś
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Adam » Pt mar 24, 2017 20:55

Właśnie, jak stosuje się ten środek?
Adam
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Fedo » So maja 06, 2017 17:47

Owszem odchudzanie jest ważne, ale jak już pozbędziesz się tłuszczyku to co? Ja akurat stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem
Fedo
 
Posty: 2
Dołączył(a): N gru 27, 2015 21:17

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Mirka32 » So maja 06, 2017 17:51

Bartuś napisał(a):Moja żona stosowała Slimunox ale nikt jej do tego nie zmuszał, sama źle śię czuła z taką wagą i postanowiła ją zmienić I tu jest moim zdaniem cała podstawa problemu. Kobiety jeżeli chodzi o odchudzzanie, to powinny same decydować

Właśnie Panowie... przeważnie patrzycie na zasadzie, ja Pan i włądca... a gdzie miejsce dla nas? Sama też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu, ale odchudzałam się dla siebie... natomiast nie wiem, czy nawetr nie szkodząc sobie, jak by mój facet zażądał tego ode mnie to pewnie na złość jemu bym nie starała się nawet odchudzić o gram... tak dla zasady, nie lubię być do niczego zmuszana, gdy ktoś ignoruje całkowicie moje zdanie
Mirka32
 
Posty: 2
Dołączył(a): So lut 20, 2016 18:06

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Tamara » So maja 06, 2017 18:46

Ja akurat zdecydowanie poprawiłąm swój wygląd. Po prostu schudłam. A pomogło mi w tym zastosowanie Foreverslim
Tamara
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Sabina » Pt wrz 22, 2017 04:16

Tamara napisał(a):Ja akurat zdecydowanie poprawiłąm swój wygląd. Po prostu schudłam. A pomogło mi w tym zastosowanie Foreverslim

Też stosowałem Foreversliom i jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów. 13 kilo mniej w 3 miesiące
Sabina
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez NataliaM » N mar 25, 2018 17:51

Wielu z was Panowie nie potrzebuje tak wiele aby poprawić swów wyglad, Wystarczy pozbyć siępierw brzuszka, a póxniej myśleć o mięśniach... Na tę pierwszą dolegliwość dobrym rozwiązaniem jest [urt=http://slimunox.pl]Slimunox[/url]
NataliaM
 

Re: Poprawa wyglądu

Postprzez Rychu » So wrz 08, 2018 06:46

Ja stosowąłem Foreverslim, pozbyłem się mieśnia piwnego i co w tym za problem?


Ostatnio przesunięty w górę So wrz 08, 2018 06:46 przez: Anonymous.
Rychu
 

Postprzez » So wrz 08, 2018 06:46

 


Powrót do Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron